Bakırköy Psikoloji
Randevu : 0 544 724 36 50 

Bireysel Terapi
Fobiler, Depresyon, Panik atak, Takıntılar Kaygı, Yeme bozuklukları, Obezite, Bulimiya, Anoreksiya, Uyku bozuklukları, Stresl, Dikkat dağınıklığı, Yas terapisi, Hayır diyememe, Özgüven, Bağımlılık
Çocuk-Ergen Terapisi
Alt ıslatma, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, Özgüven problemleri Kural tanımama, Kardeş kıskançlığı Çocuk zeka testleri, Çocuk gelişim testleri, Çocuk çizimlerinin değerlendirilmesi.
Çift Terapisi
Ayrılık Boşanma Kayıp Çiftler arası geçimsizlik Çiftler arası anlaşamama İlişki kuramama problemleri İlişki yürütememe İlişkinin hep aynı sorunla takılması İletişim problemleri
Cinsel Terapi
Vajinismus, Ağrılı cinsel ilişki, Cinsel isteksizlik, Kadında orgazm bozukluğu, Erken boşalma, Erkekte geç boşalma, Cinsel tiksinti bozukluğu, Erkekte sertleşme bozukluğu Cinsel sapkınlıklar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret132448
Site Menüsü
Hava Durumu
Bakirkoy Psikoloji Merkezi

Çocuk-Ergen TerapisiÇocuk-Ergen Terapisi


Bütün ebeveynler çocuklarının mutlu bir şekilde yaşamasını, sorunsuz ve rahat bir yaşam geçirmesini isterler. Hiçbir anne baba çocuğunu kötü etkileyecek bir davranışı bilerek ya da isteyerek yapmaz. Fakat bazı zamanlarda ebeveynler çocuklarıyla içinden çıkılmaz problemler yumağında bulurlar kendilerini. Bu zamanlarda hem aile hem çocuk durumdan etkilenir. Böyle durumlarda psikolog desteği almak gereklidir.Biz özellikle çocukluk çağının kişinin tüm yaşantısına etkisi olduğunu biliyoruz.


Çocuk büyütürken yapılan bir takım doğru bilinen yanlışlar, ailenin problemler yaşamasına sebep olabilir. Çocuk zihni yetişkin zihni gibi değildir, somut düşünür. Çocuklar etrafındaki olayları yetişkinlerden farklı anlamlandırırlar. Bu durumu doğru yönetmek için öncelikle çocukla aynı dili kullanmayı bilmek gerekir. Aynı dil kullanıldığında çocuk kendini anlaşılmış hissedecektir, çalışmalarımızda ortak vurguyu bunun üzerine yaparız. Aynı dil kullanılmadığında çocuk kendini anlaşılmamış hissedip, bir takım davranış problemleri gösterebilir.


Çocuğun gösterdiği herhangi bir davranış problemi aslında arkasında başka bir sorunu barındırabilmektedir.Eğer çocuk ile yaşanılan sorunlu zamanlar iyi zamanlar daha fazla ise bir psikolog desteği alınması problemin nereden kaynaklandığı, nasıl çözüleceği konusunda bir yöntem bulunması gerekir. Unutmayalım ki mutlu çocuk mutlu aile, mutlu aile de mutlu çocuk demektir.

Çocuk terapisi hizmetlerim

 • Alt ıslatma

 • Dikkat eksikliği ve hiperaktivite

 • Özgüven problemleri

 • Çocukta çalma davranışı

 • Çocukta mastürbasyon

 • Kural tanımayan çocukla iletişim

 • Kardeş kıskançlığı

 • Çocuk zeka testleri(wiscr)

 • Çocuk gelişim testleri(denver, agte, peabody, good harris)

 • Çocuk çizimlerinin değerlendirilmesi

 • Çocuklarda okul fobisi

 • Çocuklarda okul başarısızlığı

 • Çocuklarda kaygı bozukluğu

 • Tikler

 • Çocuklarda yeme problemi

 • Aile danışmanlığı

 • Ana baba okulu

 • Oyun terapisi

 • 0533 373 81 23
Bakirkoy Psikolog Pedagog Randevu Telefonu

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar28.835128.9507
Euro31.421631.5476
Psikolog Telefonu Nisantasi 0533 373 8123 Nisantasi Psikolog Telefonu 

0533 373 8123
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı:
Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan veya psikoloğundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler teşhiş veya tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sahipleri, sorumluları veya yazarları sorumlu tutulamaz.
Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.


Bu sitedeki yazılar "anayasal bir hak olan bilgilenme ve bilgilendirme" amacıyla paylaşılmaktadır. Size özel profesyonel yardım almak için yaşadığınız psikolojik sorunları mutlaka bir ruh sağlığı uzmanıyla karşılıklı görüşünüz. Bu sitede yer almak isteyen psikolog, pedagog,sosyolog, psikiyatrist,sosyal hizmet uzmanı,aile terapisti,evlilik terapisti,cinsel terapist,psikiyatri hemşiresi,yaşam koçu,aile koçu,evlilik koçu veya diğer ilgili pedagojik psikolojik danışmanlar başvurabilir. Yazı gönderen uzmanların tüm yasal sorumluluğu kendilerine aittir. Bu siteyi satın almak isteyen kişi veya kurumlar için site ve domain ücretimiz: 33.000 TL dir. Bu site yardım, bağış, reklam ve sponsorlar desteğiyle yayın hayatına devam ediyor. Herhangi bir kuruma ait olmadığı gibi herhangi bir kurumu veya kişiyi hedef almamaktadır.

Jenerik isime sahip, içeriği güçlü 15 yıllık Kişisel gelişim, Sosyoloji, Eğitim, Matematik, Geometri,Pedagoji,Yaşam Koçluğu ve bir çok Psikoloji sitelerimiz satılıktır, fiyatı: 10.000 Dolardir.

0533 373 81 23

 
Bakırköy Psikoloji Psikolog Pedagog http://www.bakirkoypsikoloji.com