Bakırköy Psikoloji
Randevu : 0 544 724 36 50 

Bireysel Terapi
Fobiler, Depresyon, Panik atak, Takıntılar Kaygı, Yeme bozuklukları, Obezite, Bulimiya, Anoreksiya, Uyku bozuklukları, Stresl, Dikkat dağınıklığı, Yas terapisi, Hayır diyememe, Özgüven, Bağımlılık
Çocuk-Ergen Terapisi
Alt ıslatma, Dikkat eksikliği ve Hiperaktivite, Özgüven problemleri Kural tanımama, Kardeş kıskançlığı Çocuk zeka testleri, Çocuk gelişim testleri, Çocuk çizimlerinin değerlendirilmesi.
Çift Terapisi
Ayrılık Boşanma Kayıp Çiftler arası geçimsizlik Çiftler arası anlaşamama İlişki kuramama problemleri İlişki yürütememe İlişkinin hep aynı sorunla takılması İletişim problemleri
Cinsel Terapi
Vajinismus, Ağrılı cinsel ilişki, Cinsel isteksizlik, Kadında orgazm bozukluğu, Erken boşalma, Erkekte geç boşalma, Cinsel tiksinti bozukluğu, Erkekte sertleşme bozukluğu Cinsel sapkınlıklar
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret139310
Site Menüsü
Hava Durumu
Bakirkoy Psikoloji Merkezi

Ahmet KURNAZ (Uzman Psikolog)


1983-1984'te İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünde başlayan eğitim hayatım, alanlarında çok değerli hocalarımdan ders almış ve uygulama şansı bulmuş olmaktan kendimi çok şanslı hissederim.

  • Prof. Dr. Sabri Özbaydar bölüm başkanından psikolojiye giriş dersleri

  • Prof. Dr. Alev Arık'tan araştırma yöntemleri ve ögrenme psikolojisi

  • Prof. Dr. Esin Cantez'den psikolojik testler ve uygulamaları

  • Prof. Dr. Belma Tugrul'dan gelişim psikolojisi

  • Prof. Dr. Mücella Ormanlı'dan psikoloi

  • Prof. Dr. Haluk Yavuzer'den oyun terapisi, çocuk resimlerinden teshis dersler

  • Doc. Dr. Namık Ayvalıoğlu'ndan sosyal psikoloji

  • Cerrah Paşa Tıp Fakültesinden fizyoloji dersleri


Çapa tıp fakültesinden değerli hocam Prof. Dr. Kurban Özuğurlu'dan klinik psikopatoloji dersleri ve bir yıl eş zamanlı çapa psikiyatri kliniğinde uygulama çalışmaları yaptım.


1987 yılında kavala şirketler topluluğunda işletmelerde insan davranışları ve uygulama çalışmaları konusunda iki yıl çalıştıktan sonra 1989 yılında Özel Kalamış Melodibag İlkögretim Okulunda okul öncesi çocuklarda davranış terapileri ve oryantasyon programları çalışmaları yaptım.


1990 yılında Pembe Düşler Anaokulunda sorunlu çocuklarda davranış terapileri, uyum, davranış degiştirme, anne baba egitimi ve ailenin eğitimin içine alınması modelinin oluşturulması çalışmaları, seminerler ve uygulamaları çalışmalarının yanında psikolojik danışma merkezinde yetişkinlere, ergenlere, çocuklara yönelik danışmanlık, yetişkinlere yönelik cinsel sorunlar ve tedavisi, aile içi çatışmaları giderme ve sağlıklı iletişim egitimleri, panik atak,depresyon, düşünme kontrolü ve bilişsel egitim çalişmalarını uzun yıllardan beri yapmaktayım.

  
3693 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Bakirkoy Psikolog Pedagog Randevu Telefonu

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Psikolog Telefonu Nisantasi 0533 373 8123 Nisantasi Psikolog Telefonu 

0533 373 8123
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı:
Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan veya psikoloğundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler teşhiş veya tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sahipleri, sorumluları veya yazarları sorumlu tutulamaz.
Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.


Bu sitedeki yazılar "anayasal bir hak olan bilgilenme ve bilgilendirme" amacıyla paylaşılmaktadır. Size özel profesyonel yardım almak için yaşadığınız psikolojik sorunları mutlaka bir ruh sağlığı uzmanıyla karşılıklı görüşünüz. Bu sitede yer almak isteyen psikolog, pedagog,sosyolog, psikiyatrist,sosyal hizmet uzmanı,aile terapisti,evlilik terapisti,cinsel terapist,psikiyatri hemşiresi,yaşam koçu,aile koçu,evlilik koçu veya diğer ilgili pedagojik psikolojik danışmanlar başvurabilir. Yazı gönderen uzmanların tüm yasal sorumluluğu kendilerine aittir. Bu siteyi satın almak isteyen kişi veya kurumlar için site ve domain ücretimiz: 33.000 TL dir. Bu site yardım, bağış, reklam ve sponsorlar desteğiyle yayın hayatına devam ediyor. Herhangi bir kuruma ait olmadığı gibi herhangi bir kurumu veya kişiyi hedef almamaktadır.

Jenerik isime sahip, içeriği güçlü 15 yıllık Kişisel gelişim, Sosyoloji, Eğitim, Matematik, Geometri,Pedagoji,Yaşam Koçluğu ve bir çok Psikoloji sitelerimiz satılıktır, fiyatı: 10.000 Dolardir.

0533 373 81 23

 
Bakırköy Psikoloji Psikolog Pedagog http://www.bakirkoypsikoloji.com